Vylepšená akumulačná náplň udržuje teplotu ešte niekoľko desiatok minút po vypnutí radiátora. Tento efekt je dôležitý najmä pri využívaní sadzby D45 (nízky 20 hodinový tarif), kedy dochádza v priebehu dňa k vypínaniu el. prúdu a pri používaní priamotopov sa tento výpadok prejaví okamžitým poklesom teploty v miestnosti. U akumulačných radiátorov IQ-AR tieto výpadky takmer nepostrehnete. Akumulačné radiátory IQ-AR vykurujú v akomkoľvek prostredí a v akomkoľvek objekte. Používajú sa nielen ako hlavný vykurovací systém, ale aj na prikurovanie. Radiátory sú vybavené inteligentným programovateľným termostatom a zásuvkovú šnúrou pre jednoduché pripojenie (230 V / 50 Hz). Súčasťou balenia sú aj montážne konzoly pre uchytenie radiátora na stenu. Radiátory IQ-AR predstavujú vynikajúcu náhradu za neekonomické priamotopy. Odpojíte pôvodný priamotop a na jeho miesto umiestnite nový akumulačný radiátor a pripojíte ho na priamovykurovací elektrický okruh (sadzba D45). Je to jednoduché, rýchle a bez akýchkoľvek stavebných zásahov.

Elektrické akumulačné radiátory IQ-AR 

Predstavujeme Vám celkom nový modelový rad chytrých elektrických akumulačných radiátorov IQ-AR s inteligentným dotykovým termostatom. Klasický tvar radiátora ukrýva modernú vykurovaciu technológiu s mnohými šikovnými funkciami. Aktuálne to sú najžiadanejšie akumulačné radiátory na trhu.


Elektrické akumulačné radiátory IQ-AR majú úplne nový dizajn. Sú vybavené modernejšiou vykurovacou technológiou a zabudovaným inteligentným dotykovým termostatom. Oproti predchádzajúcej modelovej rade AR majú oveľa dlhšiu teplotnú zotrvačnosť a to vďaka vylepšenej akumulačné náplni a oceľovému oplášteniu. Karbónový vykurovací článok zaisťuje vysoký vykurovací výkon a veľmi nízke prevádzkové náklady. Budete milo prekvapení veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi. Užívatelia ocenia aj ďalšie inteligentné užívateľské funkcie, ktorými sú dvojité teplotné istenie, ktoré sa postará o úplne bezpečnú a spoľahlivú prevádzku radiátorov. V domácnostiach s malými deťmi je potom možné nastaviť zníženú povrchovú teplotu radiátora a tým zabrániť možným popáleninám.

Prehľad modelov , cena : 

IQ-AR 500W - 527,00 EUR s DPH
IQ-AR 1000W - 569,00 EUR s DPH
 IQ-AR 1500W- 616,00 EUR s DPH
IQ-AR 2000W- 659,00 EUR s DPH


Kontaktujte nás odpovieme Vám na všetky otázky :