VÝHODY RADY ALTERRA


Veľmi tichá - pri prevádzke takmer bezhlučný


Tepelné čerpadlo radu Alterra v prevádzke takmer nepočujete! Vďaka vysoko kvalitné, hlukovo optimalizované konštrukciu tepelného čerpadla a zdvojené zvukovej izolácii, ktorá je výsledkom umiestnenia chladiaceho okruhu v ďalšom, samostatnom kryte, dosahujú nová tepelné čerpadlá zem / voda veľmi nízkych hladín hluku. Dokonca chladnička je hlučnejšie než tepelné čerpadlá radu Alterra. Inštalatérom sa tak ponúka veľmi jednoduché riešenie aj v priestoroch, kde sú požiadavky na nízkej hodnoty hluku veľmi striktné. 


Maximálna úspora energie 

S vykurovacím faktorom až 5.09 je rad Alterra najlepšou voľbou aj v súvislosti s úsporou energie. Vďaka perfektnej izolácii zásobníka teplej vody dochádza k minimálnym únikom tepla. Nová tepelné čerpadlá zem / voda Vám zabezpečí výborný pocit 365 dní v roku. Vykurovanie, chladenie ani ohrev vody už nemohli byť úspornejšie. 


Elegantný dizajn, nemecká kvalita

 Už mnoho rokov sú vysoko kvalitné materiály, inovatívne technológie a prepracovaný systém výroby synonymom značky alpha INNOTEC. Vyrobené v Nemecku. Nový dizajn tepelných čerpadiel zem / voda radu Alterra zodpovedá vysokým štandardom zákazníkov značky alpha INNOTEC. Vďaka lesklému prednému panelu s starostlivo vybranou antracitovo-striebornú farebnou kombináciou vyzerajú tepelné čerpadlá rady Alterra dokonale v akomkoľvek interiéri i architektonickom riešení.